icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Almanca Dil Okulları

Almanca Dil Okulları

Almanca Avrupa’da sadece Almanya’da değil Avustralya, Hollanda, Belçika,Lüksemburg,İtalya  ve İsviçre’de  yaklaşık 120 milyon kişinin konuştuğu bir dildir. Almanya ileri teknolojiye sahip ve dünyanın en güçlü ekonomilerinden olan bir ülkedir ve  eğitim kalitesi de  oldukça yüksektir ve güvenilirdir. Almanya aynı zamanda sosyal bir devlettir  dolayısıyla  eğitim ücretleri oldukça uygundur. Eğitimin kaliteli, güvenilir  ve ucuz olması bu ülkeyi ön plana çıkaran nitelikleridir. Almanya’da  yaşam masrafları da oldukça caziptir. Bu ülkede eğitim almayı planlıyorsanız  uygun fiyatlara hayatınzı ı idame ettirebilirsiniz.

Program Seçenekleri;
Almanya’da her yaşa, eğitim seviyesine ve ihtiyaca uygun dil programları mevcuttur. Genel Almanca, Yoğun Almanca, İş amaçlı  Almanca, Almanca+Staj, Almanca Üniversite Hazırlık Yılı gibi programlar açılmaktadır. Almanya’da dil kursları standart olarak haftada 20 saatten oluşur fakat youğunlaştırılmış kurslarda bu sayı 30 saate kadar çıkabilir. Dil kursları 2 ile 36 hafta arasında değişmektedir. Almanya’da dil kursları için en çok tercih edilen şehirler Berlin, Münih, Hamburg, Bremen, Hannover ve Düsseldorf’tur.

Konaklama
Almanya’da da aile yanı veya yurt konaklaması en çok tercih edilenler arasındadır. Aile yanı konaklamayı tercih ettiğinizde  anadili Almanca olan kişilerle sık sık iletişim kurma avantajı yakalarsınız . Aynı zamanda  ev konforundan uzaklaşmadan Almanya’ya çok hızlı adapte olursunuz.Bunun yanı sıra  yurt konaklamasını  da tercih edebilirsiniz. Her okulun kendi öğrenci yurtları bulunmaktadır. Bu yurtlar sizin  tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır.  Farklı milletlerden öğrencilerle kaynaşma imkânı yakalar hem pratik yaparsınız hem de farklı kültürleri tanırsınız.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OKULLAR

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...