icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Amerika´da Sertifika ve Diploma

Amerika'da Sertifika ve Diploma

Yurtdışında sertifika ve diploma programları bir çok genç profesyonelin kısa sürede hızlı sonuç alabilmek için başvurduğu programlardandır. Zamanı ve bütçesi kısıtlı olanlar için diploma sertifika programları çok uygun eğitim programlarıdır. 

Kısa sürede ilgi alanınız  dahilinde kendinizi  geliştirirken, yabancı dilinizi  de ilerletme imkanı bulursunuz.

Yurtdışında sertifika ve diploma programları denildiğinde genellikle aklımıza  Amerika gelmektedir. Amerika dünyanın en saygın üniversiteleri ve şirketlerini bünyesinde barındırdığından dolayı size eğitiminiz esnasında  eşsiz deneyimler ve fırsatlar sunmaktadır. Çoğu üniversitenin diploma ve sertifika programlarında staj zorunluluğu bulunmaktadır. Bu sayede kendinizi  hem teorik hem de pratik olarak geliştirme imkanı bulursunuz. Ayrıca Dünya’nın en başarılı şirketlerinin bulunduğu Amerika’da staj  imkanınız da  olduğunudan CV’nize  oldukça etkili bir değer katmış olursunuz . Diploma ve sertifika programlarını cazip hale getiren noktalardan biri de; kimi programlardan mezun olan öğrencinin 1 yıl süreyle çalışma izni alabilmesidir.
Program Süresi

ABD’de diploma ve sertifika programları 4 haftadan başlayarak 1 yıla kadar uzayabilmektedir. Genel olarak bakıldığında programlar 4-6 ay arası sürmektedir.  Okulunuzu  başarıyla tamamladıktan  sonra staj yapma imkanınız da bulunmaktadır.

Şartları

-İngilizce dil yeterliliğinizi belgelemeniz gerekmektedir.TOEFL veya IELTS sınav sonucunu sunmalısınız.İngilizce eğitim veren bir üniversiteden  mezun olsanız dahi  diplomanız  kabul edilebilir fakat bunun kesin olduğu söylenemez. Başvurulan eğitim programı ve kurumuyla bağlantılı olarak değişiklik göstermektedir. Eğer dil seviyeniz yeterli değilse diploma ve sertifika eğitimi alacağınız  kurumdan öncelikle   İngilizce kursu da alabilirsiniz.

-Transkript

-Niyet Mektubu

-Referans Mektubu

-CV

-Banka mektubu

-Başvuru Ücreti

Diploma ve Sertifika Programları Alanları

Dünya çapında saygı ve kabul gören eğitim kurumlarında diploma ve sertifika programlarına katılmak  kariyerinizde  olumlu gelişmeler sağlayacaktır. Pek çok kişinin hayallerini süsleyen üniversitelerdeki programlara katılarak üniversitelerin tüm imkanlarından yararlanma ve bu üniversitelerde network oluşturma şansı kazanılacaktır.

Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden de ders alırsınız.

Proje Yönetimi
Finans
İşletme
Pazarlama
Uluslararası Ticaret
Bilgi Sistemleri
Telekomünikasyon Mühendisliği
Küresel Yönetim
Yeni İş Geliştirme
MBA Öncesi Sertifika Programı
Dijital Görüntüleme
Web Yayıncılığı
Seyahat Turizm
Konukseverlik Yönetimi
Halkla İlişkiler
Uluslararası İşletme
Web Tasarımı ve Yönetimi
E-Ticaret
İnsan Kaynakları
Moda
Moda Tasarımı
Gemicilik
Taşıma
Lojistik gibi ilgi  duyduğunuz kendinizi geliştirmek istediğiniz alanların birinden eğitim almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...