icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
İngiltere´de Sertifika ve Diploma

İngiltere'de Sertifika ve Diploma

Sertifika ve diploma programları kısa zamanda uzmanlaşmak istediği konuda daha kalifiye olmak isteyen profesyonellerin sıklıkla başvurduğu programlardır. Bu programlarda; 1 veya 2 yıllık yüksek lisans, MBA programlarına katılmaya vakti olmayan profesyoneller için hızlandırılmış spesifik eğitimler verilmektedir. İngiltere bu tip programların çeşitliliği ile tanınan ülkelerdendir. Ülkede hemen hemen her alandan profesyonellere özel eğitimler bulunmaktadır.

Sertifika ve diploma programlarında profesyoneller kendilerini meslekleriyle ilgili geliştirirken diğer yandan ilave  İngilizce dersleriyle yabancı dillerinde de daha üst seviyeye çıkarlar. Esnek kabul koşullarına sahip olan İngiltere’de programlar 1 aydan başlayıp 36 haftaya kadar uzanmaktadır. Katılımcıların orta düzeyde İngilizce biliyor olması yeterlidir. TOEFL/IELTS skoru istenmemektedir. 

İngiltere’de sertifika ve diploma programlarında; alanlarında uzman ve tanınan kişilerden eğitim alırsınız.Ve  bu kişilerle kurucağınız  olumlu ilişkiler gelecekte güzel kapıların  açılmasını sağlayacaktır. Sertifika ve diploma programları uzmanlık edinmek istediğiniz  alanlarda sizlere  gelişme  imkanı  tanırken bir yandan da network ağlanızı genişletme olanağı sağlar.

Diploma ve Sertifika Programları Alanları
- İşletme
- Pazarlama
- Ticaret
- Turizm
- IT ve güzel sanatlar moda vb alanlarda eğitim alınabilmektedir.

İngiltere’de Sertifika ve Diploma Programlarının Avantajları

- Başlangıç tarihi esnektir

- Katılım şartları kolaydır

- Spesifik program seçenekleri vardır

- Staj imkanı bulunmaktadir

- Ekonomiktir

- Mesleki İngilizce geliştirme imkanı sunar.

- Pratik ve uygulamalı iş deneyim imkanı sağlar.

- Esnek program süreleri vardır.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...