icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Malta´da Yaz Okulu

Malta´da Yaz Okulu

Akdeniz'in en popüler ve tatil için çok zengin seçeneklere sahip olan  adası olan Malta dil eğitimi konusunda da çok tercih edilen bir ülkedir. Dolayısıyla  Malta'da yaz okulunu tercih ettiğinizde  tatil gibi bir eğitim alırsınız. Bu küçük ve şirin ada ülkesi çok farklı ülkelerden gelen öğrencilere ev sahipliği yaptığı için  dil eğitiminizi  alırken bir yandan da farklı ülkelerden gelen  öğrencilerle tanışıp onların kültürünü tanırsınız, .Yaz okullu programlarında bol bol gezi ve aktivite de yer aldığı için farklı kültürlerden arkadaşlarınızla dil pratiği yaparken eğlence içerisinde bir yaz tatili geçirirsiniz. Malta'da yaz okulu sırasında güneş, kum ve deniz sürekli size  eşlik eder, plajlar tüm sosyal aktiviteler için en çok tercih edilen lokasyonlardır.

St. Julian's, St Paul's Bay ve Gozo  olmak üzere Malta'da yaz okulu için çok farklı alternatifler  bulunmaktadır. Malta yaz okulu programına katılarak hem dil pratiği yapmak hem de tatilinizi bu güzel sıcak samimi şirin adada geçirmek  sizler  için unutulmaz bir deneyim olacaktır. 

5- 18 yaş aralığında birçok kategoriye ayrılan yaz okulu  programları vardır  ve konaklama çeşitleriyle okullar, öğrencilerin kendilerini rahat ve güvende hissetmelerinin  ilk öncelik olduğunun bilinci ile hareket ederler. Ayrıca ebeveyn&çocuk programları da bulunmaktadır. Konaklama seçenekleri olarak aile yanı veya  yurt olabilir. Okullar beklentinize ve seçeceğiniz programa uygun olarak uygun bir konaklama alternatifi sunarlar.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ YAZ OKULLARI

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...