icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Avustralya´da Sertifika ve Diploma

Avustralya'da Sertifika ve Diploma

Avustralya  yaşam standartları yüksek, insana saygı gösterilen, diplomaları dünya çapında geçerli olan bir ülkedir. Dolayısıyla sertifika ve diploma programlarında  hayal gibi bir ülkede eğitim almak isteyenler Avustralya’ya tercih etmektedir. 

Sertifika ve diploma programları kolejler, TAFE adı verilen meslek yüksek okulları  ve üniversiteler bünyesinde verilmektedir. Avustralya’da bu  programlara katıldığınız zaman  haftaa  20 saat çalışma iznine sahip olursunuz ki bu  sayede hem cep harçlıklığınızı kazanır,hem yaşam masraflarını karşılar hem de yurtdışında iş deneyimi tecrübesi elde edersiniz. Programlara gündüz veya akşam devam katılım sağlanabilir. En önemli huşu bu  programlardan birine  başvurmak istediğinizde  IELTS’ten 5.5 skoruna sahip olmanız gerekmektedir. 

Programlar genellikle 10-12 haftadan başlar ve 60-80 haftalık programlara kadar yükselebilir. Programlar kapsamında mesleki eğitim verilmektedir.  Teoride ve pratikte mesleğinizde  karşılaşabileceğiniz tüm durumlar hakkında bilgilendirilirsiniz .Otel yönetimi, uluslararası ticaret, personel yönetimi, spor-sanat yönetimi, bankacılık, KOBİ yöneticiliği gibi pek çok alanda uzmanlaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra; mühendislik, havacılık… gibi yüksek teknolojiye sahip alanlar için de sertifika ve diploma programları bulunmaktadır. Tüm teknolojik donanıma ve alt yapıya sahip kurumlarda mesleki bilgiler  edinebilirsiniz.

Güçlü bir turizm ülkesi olan Avustralya;  genellikle turizm ve otelcilik gibi konular için tercih edilir.Fakat Avustralya’da  yüksek teknolojik üretim vardır ve oldukça gelişmiş bilimsel alt yapıya sahiptir dolayısıyla  bu konularla alakalı  bölümlerde de  eğitim alanlarında  çokça tercih edilen bir ülkedir.

Eğitiminiz esnasında  son gelişmelerden yararlanır , son ekipmanlara ve tesislere sahip okullarda eğitim alırsınız.

 Bilimsel olduğu kadar kültür sanat alanında da  oldukça gelişmiş bir ülkedir  Avustralya. Dolayısıyla  multimedya dizayn, film yapımcılığı, animasyon film yapımcılığı, fotoğrafçılık, güzel sanatlar, moda tasarım gibi alanlarda da tercih edilmektedir. Eğitim göreceğiniz  alanlar hakkında son bilgileri alırsınız ,son gelişmelerden haberdar olursunuz  ve hatta bu gelişmelerle iç içe, donanımsal tüm gereklilikler eliniz  altında olur ve mesleki anlamda kişisel kapasitenizi çok ciddi manada  geliştirirsiniz.

Sertifika ve diploma programları sadece mesleki gelişim yolunu açmaz aynı zamanda bu programlara katıldığınız zaman  Avustralya’da eğitim hayatınıza  devam etmek istediğiniz takdirde çok kolaylıkla  ilerleyebilirsiniz. 

Şayet Avustralya’da üniversite eğitimine devam etmek isterseniz  aldığınız derslerde istenilen notları alabilmeniz  durumunda çok rahatlıkla  üniversiteye başvurabilirsiniz. Okuduğunuz  derslerin  kabul edildiğiniz  bölümde de varsa bu durumda kredileriniz  aktarılır.Aynı dersleri bir daha okumak zorunda kalmazsınız.

Diploma ve Sertifika Programları Alanları

- Pazarlama
- Turizm
- İşletme
- Uluslarararası Ticaret
- İnsan Kaynakları
- Proje Yönetimi
- Bilgi Teknolojileri
- Aşçılık
- Yönetim
- Software Development
- Dijital Medya Teknolojileri
- Yazılım
- Turizm
- Havacılık
- Su Bilimleri
- Tıbbi Laboratuvar Bilimleri
- Dijital Medya
- Mutimedya Dizayn
- Film Yapımcılığı
- Fotoğrafçılık
- Moda Tasarım
- Güzel Sanatlar

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...