icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Kanada´da Yaz Okulu

Kanada´da Yaz Okulu

Kanada anadili İngilizce olan ülkeler arasında temiz,güvenli oluşu ,muhteşem doğal güzellikleri ve çok çeşitli İngilizce programları sunması dolayısıyla  ile  son yıllarda çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Kanada’da her yaştan öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik dil eğitimi programları vardır. Şüphesiz en eğlenceli olanları ise yaz okulları programlarıdır. Kanada yaz okulları  5 yaşından itibaren öğrenci kabul edebilen okullardır. Genellikle ortalama 13-17 yaş arası öğrencilerden oluşan programlar  yer almaktadır.

Kanada yaz okulu programları  haziran, temmuz ve ağustos aylarında olmaktadır. Yaz okullarında öğrenciler eğlenceli bir yaz tatil geçirirken, yeni bir kültürü keşfetme, yeni insanlar tanıma imkânını bulurlar. Dünyanın dört bir yanından farklı kültürlerde  öğrencileri ağırlayan Kanada size hoşça  vakit geçireceğiniz  belki de  hayatınız  boyunca sürdürebileceğiniz  arkadaşlıklar kurmanızı sağlar. Kanada yaz okullarında  hem okuldaki ders ortamında hem de aktive programlarında bir çok milletten  öğrenci bir arada eğitim alırsınız ve arkadaşlarınızla bol bol pratik yaparak İngilizce becerilerinizi  arttırma konusunda motive olursunuz.

Kanada yaz okulları eğitim programları haftada 15-20 saat olarak değişebilmektedir. Başlangıç seviyesinden advance seviyesine kadar bütün seviyelerde eğitim alabildiğiniz  programlarda gramer, konuşma, yazma, dinleme ve iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik sabah derslerinin yanı sıra  sosyal bir ortamda İngilizce eğitim süreçlerini devam ettirebileceğiniz  oldukça zengin öğleden sonra aktivite ve gezi  programlarına katılırsınız.

Muhteşem doğal güzelliklerinin olduğu ülkelerden biri olan Kanada’da okyanus manzaralarının yanı sıra eşsiz güzellikte parklar, dağlar, hayvanat bahçeleri ve göller bulunmaktadır. Kanada yaz okulları da Kanada’nın bu hareketli yapısı ve doğal güzelliklerinden faydalanarak yaz okulları aktivite programlarında oldukça çeşitli faaliyetlere ve gezilere  yer vermektedirler. Kanada yaz okulları gezi programlarında  Rocky dağları, Whistler dağları, Niagara Şelaleri, Banff Milli Parkı, Stanley parkı gibi muhteşem güzellikteki doğa gezileri, buz pateni, kayak, futbol, bowling, beyzbol ve bisiklet sürme gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra çeşitli müze ve eğlence merkezleri gezilerine yer verir.

Kanada yaz okulları programları  eğitim,aile yanı konaklama, öğleden sonra ve haftasonu aktiviteleri,gezileri  ve havaalanı transfer ücretler ile beraber paket programlar şeklinde sunulur. Aile yanında Kanada kültürünü yakından tanıyarak ve İngilizce becerilerinizi  geliştirmeye ev ortamında da devam ederek güvenli bir şekilde konaklarsınız.

Kanada’daki eğitim programları  genellikle Vancouver ve Toronto şehirlerinde bulunur.   Montreal, Victoria, Calgary şehirlerindeki okullarda yaz okulu programları bulmak mümkündür.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ YAZ OKULLARI

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...