icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Program Seçenekleri

Amerika'da Program Seçenekleri

Amerika, yurtdışında  eğitim deyince aklımıza il gelen ülkelerdendir.Birçok farklı ülkeden, ulustan, dinden insana özgürlüğü vaat ederek kucak açmış ve sunmuş olduğu alternatifler, içinde barındırdığı çeşitli kültürlerle keşfedilmesi gereken bir fırsatlar ve aynı zamanda özgürlükler  ülkesidir. 

Her yıl pek çok ülkeden yüzbinlerce öğrenci çok farklı programlar kapsamında Amerika’da eğitim almaktadır. Amerika’da dil okulları ve üniversiteler dünyanın en iyi eğitim veren yabancı dil merkezleri arasında hep ilk sıradadır. Herkesin bütçesine ve hedeflerine uygun dil okulunun bulunduğu Amerika’da, 52 eyalet ve bu eyaletlerde birbirinden profesyonel dil okulları bulunmaktadır.

Amerika’da bir ayrıcalıklı avantaj ise dil eğitiminizi  Amerika’daki üniversitelerin kampüslerinde de alabilirsiniz ve böylelikle kampüs içerisindeki yüzme havuzu, kütüphane, fitness gibi imkanlardan faydalanabilir, Amerikan öğrencilerle iç içe olur ve yürüyüş mesafesindeki konaklama avantajından faydalanırsınız. Eğitiminizi tamamladığınızda ise Dünya’nın en seçkin üniversitelerinden dil kursu sertifikanızı alırsınız ve özgeçmişinize ciddi katma değer sağlamış olursunuz.

Amerika’da dil eğitimi aldıktan sonra lisans veya yüksek lisans eğitimi almak çok kolaydır. Çoğu üniversiteye sınavsız  girme şansı elde edersiniz.

Şayet,özel dil okulu bünyesindeki dil eğitim programlarını  tercih ederseniz çeşitli noktalarda  kolaylık sağlarsınız . Bunlardan en önemlileri; her pazartesi program başlama kolaylığı vardır. Her seviyeye uygun daha fazla sınıf bulunur, yoğun ve bire-bir ders imkanları mevcuttur. Dil okulları  çeşitli noktalarda ve şehir merkezlerinde yer alır.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OKULLAR

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...