icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Program Seçenekleri

Avustralya'da Program Seçenekleri

Avustralya 6 eyalet ve 2  büyük bölgeden oluşan, dünyanın en geniş yüzölçümüne sahip 6. ülkesidir. Nüfusu  21 milyondur Çok geniş parkları, tertemiz havası, geniş karayolları, tıkanmak bilmeyen trafiği, bahçeli müstakil evleri, yok denecek kadar az suç oranı,doğal coğrafi güzellikleri ile  Avustralya dünya üzerindeki yaşamak için çok ideal bir ülkedir

Dil eğitimi ücretleri bakımından İngiltere ve Amerika ile kıyaslandığında   oldukça makuldur ve  kabul edilebilir. Bunun en büyük sebebi Avustralya dolarının değeridir.  Ayrıca Avustralya  Türk öğrencilere yasal çalışma izni vermektedir. Yasal çalışma izni haftalık 20, aylık 80 saattir. Aylık kazanacağınız para ile kira, cep harçlığı (bir öğrencinin aylık ortalama harcaması 1000 AU$) gibi harcamalarınızı  karşılayabilirsiniz. Bu avantajlar göz önüne alındığında Avustralya oldukça sempatik bir ülkedir.

Avustralya’da iklim bizdekinin  tam tersidir.Türkiye'de kış iken Avustralya’da yaz mevsimi hakimdir. Çöl kısmının bulunduğu batı taraflara yağış çok az düşmektedir Kuzeyde ülkenin üçte birini teşkil eden bölgede tropikal iklim hüküm sürer. Kıtanın doğu kenarında nemli ve tropikal iklim şartları vardır. Avustralya'nın güney-batı köşelerinde Akdeniz iklimi hüküm sürer. Buralarda yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise yağışlı ve ılıman geçer.

Avustralya'da Dil Eğitimi:

Geleneksel akademik öğrenim ve araştırma alanlarından, dil eğitim programlarına kadar çok geniş bir alandan seçim yapabilirsiniz. Uluslararası düzeyde tanınan eğitim ve meslek edinme kursları ile Avustralya eğitim sistemi dünyanın en iyileri arasındadır.

 Bu kaliteli eğitime ek olarak da  Avustralya’da yaşama ve çalışma  deneyimleri ve bu deneyimlerden elde ettiğiniz  kazanımlar, dünyanın neresinde olursa olsun işverenlere verilecek özgeçmişle ilgili belgede de yer alacak ve iş hayatınıza  önemli bir etkisi olacaktır.

Avustralya'da Sağlık ve Çalışma:

Avustralya'ya gelmeden önce öğrencilerin sağlık sigortası yaptırmaları şarttır. 13 hafta ve üzeri dil eğitimi kayıtlarında  haftada 20 saat part-time çalışma iznine sahip olunur.Avustralya'da hizmet sektörü olarak saatlik ücretler oldukça yüksektir.  Çalışmak istediğiniz  takdirde dil pratiği için de imkan bulmuş olursunuz.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OKULLAR

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...