icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
BSC School of English

British Study Dil Okulları Londra merkez, Londra Hampstead, Oxford, Brighton, Manchester, York, Edinburgh ve Dublin gibi  İngiltere, İrlanda ve İskoçya’nın en  heyecan verici  şehirlerinde bulunan, pek çok kere  en iyi  gençlik merkezi ödül almış, İngilizce öğrenmek için en kaliteli platform ve koşulları sağlayan  1930’den beri genç ve yetişkin  öğrencilere nitelikli  dil eğitimi sunan bir dil okuludur.

Genç ve yetişkin  öğrenciler , küçük yaş grupları ve öğretmenler için dil eğitimi kursları veren British Study Centres Dil Okulları aynı zamanda da online kurslar ve üniversiteye giriş yapmak isteyen öğrencilere de çeşitli olanaklar sağlamaktadır.

YETİŞKİN KURSLARI                              

Her seviye için 16 yaş ve üzeri öğrencilere genel İngilizce kursları , haftada 20 ya da 25 saat genel İngilizce dersinden ve 5 ticari uzmanlık dersinden  oluşan iş İngilizcesi kursları, IELTS , Genel İngilizceyle birlikte IELTS , TOEIC & TOEFL, CAMBRİDGE FCE & CAE ve OET gibi üniversiteye giriş  sınavları üzerine hazırlık kursları , mühendislik İngilizcesi kursları, İngilizceyi çeşitli deneyimlerle birlikte öğrenmek için sağlanan  yemek pişirme sanatı, rüzgar sörfü , su kayağı ve Edinburgh Festival etkinlikleri gibi öğleden sonra aktiviteleriyle öğrenme kursları,  50 yaş ve üstü dil öğrenmek isteyenler için interaktif eğitim kursları, 4 haftalık genel İngilizce dersleri ve 2 haftalık ağırlama sektöründe ücretsiz eğitim gibi eşsiz fırsatlar eşliğinde işe hazırlık programları kursları, kişiye kendi özel ilgi alanlarında eğitime elverişli birebir ders imkanı sunan kurslardan oluşmaktadır.

KÜÇÜK YAŞ GRUBU KURSLARI

8-17 yaşları arası genç öğrenciler için bahar ve yaz kursları mevcuttur. Ayrıca futbol  okulu ile birlikte İngilizce öğrenme programları kursu ve bilgisayar bilimi ve kodlama kursları da bulunmaktadır.

ÖĞRETMEN EĞİTİMİ KURSLARI

Londra Hampstead, Oxford, Brighton, Manchester, York ve Edinburgh’ da bulunan eğitim kursları öğretmenlere dil eğitimi ihtiyacını karşılayan çok çeşitli TEFL kursları sağlamaktadır. 

ONLİNE KURSLAR

British Study  Centres dil okulları , dünyanın neresinde olursanız olun size en zengin çevrimiçi  dil kurslarını aynı nitelikli eğitmenler eşliğinde sunar.

ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ İÇİN KURSLAR

NCUK ile ortak üniversiteye giriş programları sunulmaktadır. 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  • •   Bazı konaklama olanakları deneyimli acentelerimiz tarafından seçilmiş olup London Homestays, UK Guests, London Nest and Hosts International gibi yıl boyunca ikamet sağlanabilen olanaklardır.
  • •   Öğrenci evi ve evde konaklama seçenekleri  sadece 18 yaşı üstü öğrenciler için hizmet vermektedir.
  • •   Yıl boyunca ikamet edilebilecek evler de bulunmaktadır.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...