icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Centre of English Studies

Centre of English Studies dil okulu 1979 yılından itibaren bütün dünya öğrencilerine eğitim veren, 30 yılı aşkın bir deneyimle Avrupanın en itibarlı dil okullarından biri olma ünvanına sahiptir. Bu dil okulu Dublin’de, Londra’da, Oxford’ta, Edinburg’ta, Leeds’te, Worthing’te ,Harrogate’te ve Kanada Toronto  şehirlerinde şubelere sahiptir.  2007 yılında CES’e dört şubesi ile birlikte “Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu” ödülü verilmiştir.

YETİŞKİN KURSLARI

 • GENEL İNGİLİZCE KURSU: 16 yaş ve üstü öğrenciler için genel İngilizce eğitimi verilir
 • YOĞUN İNGİLİZCE KURSU: 16 yaş ve üstü öğrenciler için İngilizce çalışmalarını en üst düzeye yükseltmelerini sağlayan bir programdır.
 • KOMBİNASYON KURSLARI: Hem birebir İngilizce hem de sınıftaki İngilizceyi birleştiren bir programdır. 16 yaş ve üstü öğrenciler için eğitim verilmektedir.
 • İŞ İNGİLİZCESİ KURSU: 16 yaş ve üstü öğrenciler için hem genel İngilizce hem de İş  İngilizcesi eğitimi alınır.
 • BİREBİR İNGİLİZCE KURSU: 16 yaş ve üstü öğrenciler için tamamen kişiye özel eğitim imkanı verilmektedir.
 • ÇALIŞMA DENEYİMLİ GENEL İNGİLİZCE: 16 yaş ve üstü öğrenciler için hem profesyonel anlamda hem de dil anlamında seviyelerini geliştirmek isteyenler için sunulan bir programdır.

TAM ZAMANLI IELTS HAZIRLIK KURSU

Ces Dublin, resmi bir sınav merkezi olup size hem sınava hazırlanma hem de sınava girme şansı tanıyan tek dil okuludur. IELTS Hazırlık kursu  minimum yaş 16 dır.

CAMBRIDGE SINAVI HAZIRLIK KURSU

Ces Dublin ve Ces Harrogate resmi sınav merkezi olup hem eğitim alıp hem de sınavlara Ces ofislerinde girilebilir.

CELTA- TEACHER TRAINING

İngilizce Öğretmenleri’nin katıldığı bir programdır. Dublin’de alabileceğiniz bir kurstur.

JUNIOUR KURSLARI

 • AKTİVİTELER VE DİL EĞİTİMİ:  İngilizce eğitimi ile sportif faaliyetler, etkinlikler ve kültürel ziyaretlerin birleşimi olan bir programdır. Worthing, Leeds, Edinburgh ve Oxford’daki okullarında uygulanır.
 • HIZLANDIRILMIŞ İNGİLİZCE YAZ KURSU: Daha yoğun bir İngilizce programı sunan bir kurstur. İrlanda ve İngiltere’deki okullarında  uyguladıkları programdır.
 • İNGİLİZCE VE RUGBY KURSU: Dublin’de genç oyuncuların her yönünü geliştirmeye yardımcı olan bir programdır.
 • CES’in ULUSLARASI GENÇ ÖĞRENCİLER Okulu İngilizce dil eğitimini spor, etkinlikler, ve kültürel ziyaretlerden oluşan dolu bir programla birleştirir. Ve bu programı bütün okullarında uygular.
 • KONAKLAMALI YAZ KURSU:  Oxford bütün dünyadan gelen öğrenciler için İngilizce becerilerini geliştirmeleri adına  favori bir yaz kampı adresidir.
 • GENÇ YETİŞKİNLER İÇİN AKTİVİTE PROGRAMI : Bu program Toronto’daki okulda uygulanır. Gençler için yoğun ve konuşma ağırlıklı olarak uygulanan dil eğitimi, Toronto’nun çok kültürlü ortamında aksiyon dolu etkinliklerle birleştirilir. Öğrencilerin dil becerileri hem sınıf içinde hem de sınıf dışında ilginç ve eğlenceli aktivitelerle dil becerilerini geliştirir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 • AİLE YANI:  Ailelerin tamamı okul tarafından sürekli ziyaret edilmekte olup denetlenmektedir. En yüksek seviyede memnuniyet sağlanmaktadır. Konaklama hafta içi yarım hafta sonu tam pansiyondur.
 • ÖĞRENCİ YURDU/REZİDANS: Özgürlüğüne daha düşkün olan kimseler için uygun bir konaklama şeklidir.Ve dünyanın farklı yerlerinden insanlarıyla tanışıp daha bol konuşma pratiği yaparak dil becerinizi geliştirmenize olanak tanır. Oxford’daki yaz kursunda öğrencilere konaklama kantin imkanları kolejle ile birlikte aynı kampüs alanı içinde sağlanmaktadır.

                                                     

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...