icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Program Seçenekleri

Dubai'de Program Seçenekleri

Dubai son zamanlarda adından birçok alanda söz ettiren finans ve ticaretin merkezi olan   ve dil eğitimi anlamında da çıtası yükselen bir ülkedir

Dubai’de dil eğitimi veren okullarda Genel İngilizce, iş İngilizcesi, IELTS sınav hazırlığı başta olmak üzere, özel dersler ve konuşmaya yönelik ders programlarına katılmak  mümkündür.

Sizlere öncelikle  Dubai hakkında bilgilendirme yapalım.Ortadoğu’da yer alan Dubai  Birleşik Arap Emirlikleri, Arap Yarımadası’nın güneydoğusunda bulunur. Suudi Arabistan, Katar ve Umman ile çevrili olan Birleşik Arap Emirlikleri’nin en tanınan emirlikleri, Abu Dhabi ve Dubai’dir. Başkenti Abu Dhabi’dir. Petrol rezervleri bakımından oldukça zengindir ve bunun yanında Ortadoğu’da gelişen ekonomiye sahiptir.

Dubai’de birçok milletten insana rastlayabilirsiniz. Oldukça kozmopolit olan bu şehir, günden güne gelişerek ticaretin, alışverişin,finansın  ve turizmin merkezi konumuna yükselmiştir. Birçok uluslararası öğrenci İngilizce öğrenmek için Dubai’deki okulları tercih etmektedir. Bunun nedenleri arasında Dubai’nin hemen hemen her kültürden ve milletten insana ev sahipliği yapan kozmopolit bir kent olması, dolayısıyla İngilizcenin ortak dil olması ve Dubai vizesinin kolay alınan vize türü olması kesinlikle baş sıralardadır. 

Dubai %87’lik göçmen nüfusuyla dünyanın en kozmopolit bölgelerinden biridir. Bu durum Dubai’yi  de çok farklı kılmaktadır. Bu sebepten dolayı Dubai’de birincil dil sanılanın aksine Arapça değil İngilizcedir. Hayatın her noktasında İngilizce öncelikli ve zorunlu dil konumundadır.

Dubai’nin ilk ve tek uluslararası çapta eğitim veren ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okulu ES’dir. Okul öğrencilere vize sponsorluğu yapabilmekte ve tüm vize işlemlerini öğrenci adına yerine getirmektedir. Öğrencinin herhangi bir konsolosluğa gitmesine, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yoktur. 

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OKULLAR

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...