icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
English Language Centres

Amerika,Kanada,İngiltere,İrlanda,Malta ve Güney Afrika ülkelerinin farklı şehirlerinde toplamda   24 ayrı okuluyla  eğitim hizmeti sunan EC English kaliteli eğitmen kadrosu ve insan kaynağı, zengin program seçenekleri ,sürekli yenilenen müfredat programları ile  dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize 1991'den beri dil öğreten  yurt dışındaki en kaliteli  dil okullarındandır.

Ec de dil eğitiminizi almaya karar verdiğinizde siz öğrencilerimize  sunduğu çok ayrıcalıklı uygulamaları bulunmaktadır.Bunlardan bir tanesi Ec Online’dır.

EC ONLINE

Kaydınızı yaptırdığınız andan ayrıldığınız güne kadar, gelişiminizi kontrol etmenize yardımcı olacak, kişisel eğitim aracınız olan EC Online erişimine sahip olacaksınız. EC Online ile başlangıç seviyenizi test edebilir, ilerlemenizi takip edebilir, güçlü ve zayıf yönleriniz hakkında fikir edinebilir, pratik yapabileceğiniz gereçlere erişim sağlayabilir ve öğretmenlerinizle sınıf dışında da

etkileşime geçebilirsiniz. EC Online ayrıca problemli alanlarınızı teşhis eden ve kişisel öğrenme planınızı oluşturmaya yardımcı güçlü bir ihtiyaç analizi aracı olan EC Advance'a erişim sağlar.

 

EC Online ile:

Okulunuza varmadan önce öğrenmeye ve katılıma başlayın: Bir

yerleşim testi yapın ve sonuca göre öğrenim gereçlerinizi teslim alın.

Ayrıca, hafta sonu etkinlikleri dahil, ilk gün programınızı ve, okulunuz

ve gideceğiniz yer hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.

Hedeflerinizi belirtin: Hedeflerinizi anlamamıza yardımcı olmak

ve yaşantınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmemiz için varış öncesi

anketine katılın.

Öğreniminizi kişiselleştirin: İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir

öğrenme gereçleri listesi edinin.

Özel dersler: Öğretmeninizden iyileştirmeye yönelik belirli geri

bildirim ve öneriler almak için bire-bir dersleri kullanın.

Gelişiminizi takip edin: Ne kadar ilerleme kaydedebileceğinizi ve

doğru yolda ilerlediğinizi görmek için kişiselleştirilmiş değerlendirme

sistemini kullanın.

Eğitmenleriniz ve personelinizle konuşun: EC'nin öğretmen ve

personel profillerini inceleyin.

Sosyal programınızı planlayın: Okul tarafından yürütülen değişik

sosyal etkinlikler ve ücretsiz dil atölyeleri hakkında bilgi edinin.

Öğreniminizi ölçün: Gelişiminizi doğrulamak ve kurs bitirme

sertifikanızı alabilmek için son bir yerleştirme sınavına girin.

EC’nin siz öğrencilerimize sunduğu diğer ayrıcalıklardan bir tanesi Turuncu Halı Prömiyeri .

 

TURUNCU HALI PRÖMİYERİ

Sizin okuldaki ilk gününüzde   gerçekten turuncu halıyı ayaklarınıza serer! Soğuk içecekler, müzik ve okul takımının  %100 ilgisi ile mümkün olabilecek  en iyi karşılamayı yaşarsınız. Bu sizin en eşsiz VIP deneyiminiz ve

EC ’de bunun her anından keyif almanızı ister. Kısa bir oryantasyonun ardından gün içinde, EC' de nasıl öğrenim göreceğinizi ve şehrinizde kalışınız boyunca sizi nelerin beklediğini öğrenirsiniz.

Bu ayrıcalıklı hizmet,2016 İngiltere Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde Silver Star ödülünü kazanmıştır.

 

PROGRAM SEÇENEKLERİ

GENEL İNGİLİZCE: Her hafta 20 saatinizin 12 saatinde Entegre Becerilere yoğunlaşacak, interaktif çeşitli aktivitelerle kelime hazinenizi, dil bilginizi ve telaffuzunuzu geliştireceksiniz. Diğer sekiz derste ise hedeflenen becerilere yoğunlaşacaksınız.

Bu derslerde dilin her dört alanına da odaklanacaksınız: konuşma, dinleme, okuma ve yazma. Bu, İngilizcede ustalaşmaya yönelik ilerlemenizi en üst düzeye

çıkarmak için dil becerileriniz üzerinde çalışma fırsatıdır.

YARI-YOĞUN VEYA YOĞUN İNGİLİZCE: Daha hızlı bir gelişim ve özel ilgi alanlarınızayoğunlaşmak için her hafta ekstra dört veya onseçmeli ders alın.

ŞEHİRDE İNGİLİZCE: İngilizcenizi geliştirirken yerel lehçeleri, tarihi ve ünlü mekanları deneyimlersiniz. Bu ders, kaldığı şehir hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler içindir. Seçtiğiniz şehirden esinlenerek dil eğitimine odaklanmış haftada 10 ders ile varış noktanızı tam anlamıyla yaşarsınız. Her hafta sınıfça, ilginç yerleri ziyaret eder  ve bölgedeki aktivitelere katılarak bir dersi okul dışında geçirirsiniz.Sınıfça her hafta değişen konuları destekleyen çalışmalar yapılır; örneğin 'Sanat ve Kültürü Tanımlama - Müze Turları', 'Bölgenin Yerlisi Gibi Konuşun - Muhit Ziyaretleri' ve 'Sporun Dili - Stadyum Ziyaretleri' gibi.

İŞ İNGİLİZCESİ:Profesyonelce İngilizce kullanma konusund

kendinize olan güveninizi artırmak için bir programdır. İş İngilizcenizi ve uluslararası meslektaşlarınızla ve müşterilerinizle etkileşimde bulunma yeteneğinizi geliştirirsiniz. Toplantılara katılmak, e-posta ve proje raporlarını güvenle yazmak, okumak ve Skype'a katılmak için dilinizi ilerletirsiniz. Haftada 10 dersle, uluslararası bir kariyer edinmek üzere dil becerilerinizi geliştirirsiniz. Sunum teknikleri ve iş görüşmesi hazırlığı gibi iş ortamı becerileri edinirsiniz; fikirlerinizi savunma, önerilerde bulunma, farklı senaryolar sunma ve çatışmaları çözümleme gibi sosyal becerilerinizi geliştirirsiniz. Ders konuları; müzakere, İK ve yönetim, markalaşma ve tanıtım stratejileri, proje yönetimi, KSS ve iş etiği konularını kapsar.

AKADEMİK İNGİLİZCE: Araştırma, akademik yazı yazma, ders notlarıalma ve sunum hazırlama gibi üniversitedüzeyindeki becerilere odaklanır.

Haftada 10 dersle, üniversiteye geçiş için becerilerinizi törpülersiniz.

Bir Amerikan üniversitesinde başarılı olabilmek için gereken akademik konularda okuma ve yazma, dersleri dinleme ve etkili notlar alma gibi becerilere odaklanırsınız. Ayrıca profesörlerinizle nasıl iletişim kuracağınızı, ders anlatımlarını ve programları anlamayı ve kampüs hayatında nasıl yolunuzu bulacağınızı öğrenirsiniz .

Üniversite Kabul Hizmetleri: Bilgili personelimiz ve onların Kuzey Amerika'daki

üniversitelerle bağlantıları sayesinde, seçtiğiniz üniversiteye başvurunuzda size yol gösterecek kişisel danışmanlık hizmeti alacaksınız. Bu hizmet, 10+ haftalık Akademik İngilizce kaydı yaptıran öğrenciler için ücretsizdir.

IELTS, TOEFL,Cambridge ESOL, TOEIC HAZIRLIK KURSULARI

Sınavlara yönelik programlarda İngilizce öğretmekten öte , daha çok sınav teknikleriyle ilgili uzman hocalar tarafından bilgiler  verilir ve sizler  geçmiş dönemlerde yapılan testleri de, gerçek sınav ortamında çözersiniz. 

 Haftada 30 ders programın içeriği şöyledir; haftada 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders sınav hazırlık pratiği yapılmaktadır. Programa minimum 8 hafta devam edilebilir. IELTS Hazırlık Programı haftada 20 ders olarak da uygulanabilmektedir

EC, İngilizce kurslarına ek olarak sizlere staj yapma, gönüllü kamplarına katılma, iş tecrübesi kazanma ve sınav hazırlık kursları alma imkânı da sunmaktadır. Bu programlar sizin kişisel hedeflerinize ulaşma  ve bulunduğunuz bölgeye daha kolay adapte olma bakımından da avantaj sağlar.

Yaz aylarında İngilizce dil eğitimleriyle birlikte yeteneklerinize yönelik kısa süreli programlar bulunmaktadır.

* English+Film Production
* English+ACCA Designation
* English+Graphic Design

Ayrıca EC ‘nin;  EC +30,Club +50,Kanada’da Üniversite Yolu,Kaliforniya Dream in ve EC Yüksek   Öğrenim gibi farklı program seçenekleri de bulunmaktadır.Kanada Montreal’daki okulunda Fransızca Dil eğitimi de alabileceğiniz program seçenekleri mevcuttur

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

AİLE YANI KONAKLAMA: Yerel biri gibi yaşayın ve sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, ev hayatının keyfine varın. Standart aile yanı konaklama, bir aile yanında ortak paylaşımlı banyoya sahip, iki veya tekyataklı odalardan oluşur. Konfor aile yanıkonaklama  ise kendine ait veya kişiyeözel banyo olanağı sağlar. Bulunduğubölgeye göre sadece kahvaltı ve yatak,kahvaltı ve akşam yemeğinin dahilolduğu yarım pansiyon veya öğrencilerinkendi yemeklerini kendilerininhazırlayabileceği opsiyonlar mevcuttur.(tüm İngiltere okullarında  mutfağaerişimin olduğu bu seçenek mevcuttur).

ÖĞRENCİ YURDU:Sadece öğrencilerin kabul edildiği konaklamalarda  ortak alanlarda   dünyanın  her yerinden gelen, aynı kafadan kişilerle sosyalleşir  ve seçtiğiniz şehri birlikte keşfedip özgürlüğün keyfini çıkarırsınız.

ÖĞRENCİ EVİ YA DA DAİRESİ:Uluslararası diğer öğrencilerle bir evi veya apartman dairesini paylaşırsınız  ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varırsınız.

ORTAK EV VEYA DAİRE :Bir evi veya apartman dairesini paylaşırken dünyanın her yerinden kişilerle tanışma imkanı sağlarsınız. Size İngilizce pratiği yapacağınız pek çok olanağı sunacak diğer öğrencilerle ve genç profesyonellerle iletişim içinde olursunuz.

APART OTEL:Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir  otelin sağladığı konforun keyfini yaşarsınız.

ÖZEL KONAKLAMA: EC’nin pek çok varış noktasında  özel apartmandaireleri de mevcuttur.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...