icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Hakkımızda
Hakkımızda

Ayrıcalıklarımızla tanışmanın zamanı geldi!

IELTS.com tr Birebir İngilizce’nin markalarından birtanesidir . Birebir İngilizce uzun yıllar devlette ve özel sektörde çeşitli yaş ve alanlardan  kişilere İngilizce öğretmiş eğitmenlerin bir araya gelerek kurduğu bir eğitim kurumudur.

Birebir İngilizce, ilaç sektöründen satış-pazarlamaya, IT sektöründen İK alanında faaliyet gösteren pek çok firmaya hem çalışan hem yönetici seviyesinde eğitimler vermiştir. Özellikle teknoparklar, organize sanayi bölgeleri ve şehir merkezine uzak yerleşkelerde faaliyet gösteren işletmelerin ilgi gösterdiği eğitimlerimizle , çalışanlara zaman kaybetmeden, hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmesini mümkün kıldık.

Sadece çalışanlar değil yurtdışında üniversite,yüksek lisans, yaşam ve çalışma gibi planları olan kişiler için de IELTS sınavına hazırlık kursları sunmaktayız.

Kurslarımızda; sizin girmek istediğiniz okul /bölüm,yaşamak  ve çalışmak istediğiniz ülkenin IELTS Sınav puanı hedef alınarak memnuniyetiniz odaklı bir çalışma takvimi koyarız önünüze. Sizleri sınava hazırlarken sınava uygun  tamamen kaliteli içerikler kullanırız. Eğitmenlerimiz IELTS Sınavı konusunda tecrübe ve bilgi sahibi uzman kişilerdir.Sizi sınava hazırlayan öğretmenler olmasının yanı sıra  aynı zamanda size IELTS Danışmanlığı yapar.

Yıllara dayanan tecrübemiz,uzman eğitimcilerimizle; seviyenize ve hedefinize uygun çalışma programı dahilinde öğretme ve sınavdan istenen skoru alma garantili bir yol belirleriz birlikte.

NEDEN BİZ?

• IELTS.com.tr Birebir İngilizce’nin markalarından birtanesidir.İngilizce öğretmek bizim tek ve en yetkin uzmanlık alanımızdır.Tecrübemiz uzun yıllara dayanmaktadır

• Seviyeniz,hedeflediğiniz  alan almanız gereken puana karşılık ihtiyacınız olan tabloyu eğitmenlerimiz belirler.Ve sonrasında sizin  bir çalışma takvimi ortaya koyarız .

• Bu çalışma takvimi ve size uygulanan program;  sınav sonrası memnuniyetiniz ölçü alınarak oluşturulur.

• Sınavın bölümlerine göre durumunuzu takip eder ve nerde olduğunuzu raporlarız.

• Sizin adınıza en iyisi olması için karar alırız.Ve bu kararları eğitmenlerimizle hayata geçirirsiniz.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...