icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Konaklama

İngiltere'de Konaklama

İngiltere’ye dil eğitimi için giden öğrencilere konaklamaları genelde seçtikleri okullar tarafından organize edilmektedir. Her okulun bünyesinde sadece konaklama ile ilgilenen departmanlar bulunmaktadır. Her okullun bünyesinde farklı konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Okulun bulunduğu lokasyon, ülkede bulunacağınız süre konaklama türünü belirleyen sebeplerin başında gelmektedir.

Konaklama seçeneği olarak genellikle aile yanı tercih edilir .Aile yanında yarım pansiyon,oda+kahvaltı veya sadece oda seçeneği mevcuttur. Özellikle pratik yapmak isteyen öğrencilerimiz için aile yanı konaklama şeklini önermekteyiz.Bu seçenekler seçeceğiniz okula göre de çeşitlilik gösterir. Evde konaklamak size İngiltere’nin yaşam ve ev hayatına dair izlenimler edinmenizi sağlar.

Bunların dışındaki öğrenci paylaşım evleri ve öğrenci yurtlarında konaklama da bir çok öğrenci itarafından  tercih edilmektedir. Yurt veya öğrenci evlerinde sizler gibi başka ülkelerden gelmiş insanlarla arkadaş olma farklı kültürleri tanıma şansını elde edersiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...