icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Inlingua

Inlingua Dil Okulu Malta’nın en hareketli şehirlerinden olan Sliema’da  yer alır. Ayrıca 44 farklı ülkede 345 merkezi bulunan dünyanın en büyük özel mülkiyet  okullar birliği olan Inlingua International’ın bir parçası olarak 1980 yılından beri Malta’da dil eğitimi vermektedir.

Sliema’da sahil boyunca lüks oteller , restoranlar, kafeler,  alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan mağazalar bulunmaktadır. Sliema’ya gittiğinizde dikkatinizi çekecek diğer detaylar  rengârenk cumbalı evler, evlerin dikkat çekici kapıları,kendine has güzel tokmakları ve evlerin dışında  dini motifleri sunan heykelcikler bulunmaktadır.

Inlingua Dil Okulu’nun sunduğu tarihi mekanlara geziler, şehirde bulunan birçok tarihi ve doğal limanı ziyaret eden meşhur Inlingua Tekne turu partisi ve okulun diğer birçok aktivitesini eklediğinizde   Malta'da İngilizce eğitim sürecinizi eğlenceli anılarla süsleyebilirsiniz.

  • Inlingua Dil Okulu’nda sınıflar klimalıdır.DVD odası,kütüphane,çalışma odası,ortak alan,internet cafe bulunmaktadır. Okulda ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca engelli bireyler için konaklama yerine gidilerek ders vermez hizmeti de vardır.
  • Okul aynı zamanda FELTOM’un kuruculuğunda rol üstlenmiş okullardan biridir.
  • FELTOM İngilizce Dil Eğitimi veren kurumların bir araya toplandığı bir federasyondur.
  • Inlingua Dil Okulunda’daki öğretmenlerin hepsi EFL sertifikalıdır.
  • Okul ayrıca yetkili Cambridge Sınav Merkezi’nden biridir  Malta’da.

PROGRAM SEÇENEKLERİ

Inlingua Dil okulunda Genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış Program ,İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık Programları, Anne&Çocuk Programları,Uzun süreli programlar ve sadece çocuklar için programlar bulunmaktadır.

Okulun genel  merkezi İsviçre’de  olduğu için uzman bir kadro tarafından tüm eğitim ve sınav materyalleri genel merkezde hazırlanmaktadır.

Okulun en önemli ayrıcalığı  uzun yıllara dayanan tecrübesi ve modern bilimsel yöntemlerden destek alarak oluşturduğu Inlingua Eğitim Metodu’dur. Bu metodta konuşma yolu ile doğrudan iletişime yönelinir. Öğrencilere okuma ve yazma becerileri kazandırılmadan önce sözel yetenekleri ve dinleme becerileri geliştirilir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

İsterseniz okulun belirlediği seçkin ailelerin yanında isterseniz okulun kendine ait yurtlarında konaklama yapabilirsiniz. Ayrıca paylaşımlı apartman dairleri ve otel konaklaması da sizler için diğer seçeneklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...