icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
İspanya Dil Okulları

İspanya Dil Okulları

İspanya’nın renkli hayatını, damaklarda unutulmaz tatlar bırakan mutfağını  ,danslarını yerinde görmek ve eğlenceli Latin kültürü içerisinde dünyanın en çok konuşulan dillerinden  İspanyolcayı  öğrenmek istiyorsanız  beklentinize ve ihtiyacınıza uygun bir dil okulu mutlaka vardır.

Program Seçenekleri;

İspanya’da dil okullarında ; Genel İspanyolca, Yoğun İspanyolca, Bire bir İspanyolca  Eğitimi, Mesleki İspanyolca, Özel Amaçlı İspanyolca, DALE Sınav Hazırlık… gibi programlar mevcuttur. İspanya’da her seviye, her yaş grubu ve her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Eğitimler genellikle 2 ile 36 hafta arasında sürmektedir. İspanya’da dil kurslarına katıldığınız zaman  öncelikle dili anavatanında öğrenip geliştirme, Latin kültürünü/tarihini/mimarisini yakında tanıma ve Avrupa içerisinde seyahat ederek vizyonunuzu  geliştirme imkanı yakalarsınız .

İspanya’da; Madrid, Floransa, Barcelona, Salamanca, Malaga, Cardiz, Alicante, Sevilla, Marbella, Tenerife, Granada, Marbella, Pamplona, Valencia, Mallorca gibi birbirinden güzel şehirlerde dil eğitimi alabilirsiniz. Yoğun ilgi gösterilen şehirlerde kurs ücretleri biraz daha yüksek olmakla birlikte eğitim kalitesi bütün şehirlerde aynı seviyedir.Ülkedeki eğitim kurumları devlet tarafından denetlendiğinden dolayı eğitim kalitesi belirli bir standarttadır.

Konaklama;
İspanya’da konaklama ücretleri  seçilen şehire göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğitim alacağınız şehiri belirledikten sonra aile yanı ya da öğrenci yurtlarında konaklama seçenekleri arasından size en uygun olanı danışmanlarımız tarafından belirlenir. Aile yanı konaklamalar yurt konaklamalarına göre daha uygun fiyatlıdır genellikle  ev konforunun rahatlığına sahip olursunuz.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OKULLAR

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...