icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
İtalya Dil Okulları

İtalya Dil Okulları

İtalya dünyanın sayılı mimari güzelliklerine ev sahipliği yapan sokakları, hemen hemen her caddede bulunabilen sanat galerileriyle büyüleyici bir ülkedir. İtalyancayı İtalya'da öğrenmenin en büyük avantajı eğitimi ana dili  olan bir ülkede  alacak olmanızdır. Ülke genelinde birçok farklı şehirde çok çeşitli dil okulları olmasına rağmen Floransa ve Roma  dil eğitimi için en çok tercih edilen iki şehirdir. İtalya'da dil eğitiminizi özel dil merkezlerinin yanı sıra üniversitelerin dil kurslarından da alabilirsiniz.Eğer eğitiminize  İtalya'da devam etme kararı alırsanız  üniversitelerle de bağlantılar kurma şansı yakalarsınız.

 

Program Seçenekleri
İtalyada dil okulları bünyesinde standart ,yoğun,mesleki yoğun dil programları mevcuttur. Ayrıca üniversite eğitimini  ya da master eğitimini , sanat, tarih ve mimarlık gibi alanlarda yapmak isteyen öğrenciler için İtalya çok güzel bir seçenektir.

Konaklama;
Aile yanı,yurt veya öğrenci evlerinde konaklama türleri vardır.Aile yanıen çok tercih edilen konaklama türüdürİtalya’da dil eğitiminiz esnasında öğrendiklerinizi  yabancı bir ailenin bireyi olarak çok rahatlıkla  pratiğe dökülebilirsiniz. Aile yanı konaklama kahvaltı, kahvaltı + akşam yemeği şeklinde olabilmektedir. Yurt konaklamasında tek kişilik ve çift kişilik oda alternatifleri bulunur. Yurtda  konaklamalar yemeksizdir, ancak ortak kullanabileceğiniz mutfaklar bulunmaktadır. Banyolar oda içerisinde ya da ortak kullanılan alanda olabilir.Paylaşımlı öğrenci evlerinde mutfak,oturma odası ve banyo ortak kullanım olarak diğer kalan öğrencilerle kullandığınız alanlardır.Daha ev tarzı olan bu konaklama çeşidinde gelen diğer öğrencilerle hem farklı kültürleri tanıma hem de pratik yapma şansına sahip olursunuz.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OKULLAR

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...