icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Konaklama

Kanada'da Konaklama

Aile Yanı Konaklama ; Tüm aileler, yüz yüze yapılan mülakatlar sonucunda seçilir. Seçilen ailelerin misafirlerini rahat ettirecek konfor ve düzene sahip olmalarına, düzenli ve mutlu bir aile yaşantısı sürmelerine, misafir öğrencinin kalacağı odaların havalandırma ve ısıtmasının kabul edilebilir standartlarda olmasına dikkat edilmektedir.

Öğrenci yurdu;Öğrenci yurtları genelde daha bağımsız yaşamak isteyenler için ideal konaklama şeklidir. Dil eğitimi alan öğrencilerin kaldıkları yurtlarda, genelde sadece dil eğitimi alan öğrenciler bulunur. Dolayısıyla Dünya’nın çok farklı yerlerinden gelen insanlarla tanışma,onların kültürlerini yakından tanıma ve pratik yapma şansı elde edersiniz.

Kiralık ev ve odalar; Ekonomik ve bağımsız olmak için en ideal yollardan biri de ev veya bir oda kiralamanızdır. Ancak kiralama yaparken sizden en az 6 aylık kontrat yapmanız, bir kaç aylık depozito  ödemeniz ve ilk bir kaç ay için peşinat ödemeniz istenebilir. Bazı bölgelerde, kefil göstermeniz de istenebilir.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...