icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Oxford English

Oxford English Academy Dil Okulu

Premier College tarafından akredite edilen Oxford English Academy (OEA), ASIC, SETA, QISAN akreditasyonlarına da sahip seçkin bir dil okuludur. Yüksek kalitede kurumlara sağlanan bu akreditasyonlardan da anlaşılacağı üzere Oxford English Acdemy , en iyi dil eğitimi veren dil okulları arasındadır. Okulun binası Kidlington merkezindedir . Aynı zamanda Cape Town’da da şehir merkezinde bir şubesi bulunmaktadır.Öğrenciler okulun genelinde kablosuz internet hizmetinden faydalanırlar. Öğrenci yurtlarına okullara  yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Dileyen öğrenciler şehirde ulaşımlarını bisiklet ile sağlayabilirler.

Oxford English Academy’nin ayrıcalıklarından bahsedersek;

 • Oxford English Academy, üniversiteleriyle ünlü tarihi Oxford şehrinde, eşsiz bir konuma sahiptir.
 • Oxford English Academy, sizlere  kütüphaneden bilgisayar sınıflarına, kantininden bahçesinden kadar birçok imkan sunar. Eğitiminizi en konforlu şekilde almanız amaçlanmıştır
 • Ferah ve kalabalık olmayan sınıflarında ise akıllı tahtalar vardır
 • Oxford English Academy  her ihtiyaç ve seçeneğe uygun kurslar düzenlemektedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık, Akademik Yıl kursları gibi çok zengin program seçeneklerine sahiptir.
 • Oxford English Academy , çok seçkin bir hoca  kadrosuna sahiptir. Öğretmenlerin ana dili İngilizce’dir ; tüm öğretmenler uluslararası geçerliliğe sahip CELTA veya Delta sertifikalı hocalardır.
 • Oxford English Academy , pek çok kurum tarafından akredite edilmiş, saygın, kaliteli ve çok seçkin bir dil okuludur.
 • Dünya çapında marka olmuş bir kurumdur.
 • Sizlere yenilikçi öğretme metodlarına göre ders anlatılır.
 • Öğrenci hizmetleri konusunda okulun kapasitesi çok yüksektir.
 • Ders çalışmanız için okul size sınırsız kaynak sunar,yeter ki siz talep edin.
 • Oxford English Academy okullarında , ücretsiz Internet erişimi vardır.
 • Oxford English Academy’de , birçok sosyal etkinlikler düzenlemektedir; Bu okul çatısında sizler  tarihi ve turistik mekanlara, sanatsal etkinliklere, sportif aktivitelere, müze gezilerine ve eğlence mekanlarına gider ve çok keyifli deneyimler yaşarsınız.

 PROGRAM SEÇENEKLERİ

Temel İngilizce Kursu:Bu programa  katılabilmek için 16 yaşından büyük olmanız önemlidir.Dilediğiniz süre boyunca katılabilirsiniz. C2 dil seviyesine gelindiğinde kurs sona erer. Dersler akıllı sınıflarda uygulanır.  Ders sırasında görsel ve işitsel materyaller de bolca kullanılmaktadır. Kursu tamamladığınızda yeterlilik sertifikası alırsınız.

Hızlı İngilizce Kursları

Kısıtlı zamanı olanlar için hazırlanan bu programda ihtiyaca yönelik programlar ile ders anlatılır. Haftada 32 saat ders yapılan bu kursta konuşma pratikleri de yapılır. Bu kursa katılırsanız  beraberinde fazladan konuşma, mesleki İngilizce ve sınava hazırlık kurslarına da katılabilirsiniz. Seçmeli ders olarak istediğiniz her alandan ders alma fırsatınız vardır

Hızlı İngilizce Supreme Kurs

Her şey dahil kurs sistemi olan Supreme Fast, ders ücretlerinin yanı sıra konaklama, sosyal aktivite, kitap ve materyaller, kayıt ücreti ve ulaşım giderlerinin topluca sunulduğu bir paket dahilinde olan program seçeneğidir. Hızlı İngilizce kursunun ders özelliklerini taşır

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kursu

En az 15 en fazla 25 saat ders yapılan bu kurslarda  en az B1 seviyesinde İngilizce biliyor olmanız  gerekmektedir. Kurs sonunda dil yeterliliğinize dair rapor tarafınıza teslim edilir. Bu belge ile birlikte lisans başvurusu yapabilir ve sınavlara katılım sağlayabilirsiniz. IELTS, Cambridge FCE, CAE, CPE sınavlarına katılım sağlayabilirsiniz. Bu program en az 10 hafta olacak şekildedir. Bu kurslara katılabilmek için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir.

Bireysel Dersler

12 yaş ve üzeri olanlar için uygun olan bu programda  kursun süresi öğrenciler tarafından belirlenmektedir. A1 seviyesinden eğitime başlayabilirsiniz.

Bütçenize göre dilediğiniz dersi ekleyebilirsiniz. Bireysel dersler en hızlı sonuçların alındığı programlardır.

Junior Sınıfı

12 yaşından küçüklere uygulanan bu programda  süre ve saat genellikle aile tarafından belirlenir. Haftada en az 15 saat ders yapılmaktadır. Öğrencilere kitap, konaklama, kayıt ücretleri, yeme-içme ve transfer bedelleri paket şeklinde  sunulmaktadır.

Sosyal İngilizce Programı

Bu program aktiviteler vasıtası ile İngilizce  öğrenmenizi sağlayan  bir programdır. Bu programa katılan öğrenciler bir yandan Oxford ve İngiltere tarihi hakkında detaylı bilgiye sahip olurken bir yandan dillerini de geliştireceklerdir. En az 18 yaş ve üstü kişiler bu programa kayıt yaptırabilir.

Oxford English Academy,yurt konaklaması , dil eğitimi için gelen öğrencilere yurtta konaklama olanağı sunulur. Odalar iki ayrı özelliktedir. Ortak banyo kullanımlı oda veya özel banyosu olan odalardan birini seçebilirsiniz. Öğrenciler kendilerine ait odalarda kalırlar. Tek fark banyoyu nasıl kullanacaklarıdır. Kahvaltı ve akşam yemeği yurt ücretlerine dahil edilmektedir. Yurtlar okula bağlı olduğu için sürekli denetlenmekte ve güvenliği sağlanmaktadır.

Tabiki isterseniz okul sizlere aile yanında konaklama imkanı da sunar.Bu aileleri de okul titizlikle seçer ve seçkin ailelerdir.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...