icon

Bize Ulaşın!

0(216) 416 77 88
Speak up London

İngiltere’nin en hareketli caddesi ve ulaşımı rahat olan Oxford Street ‘ te bulunan SPEAK-UP LONDON dil okulu farklı kültürlerle tanışmak, alışveriş yapmak ve eğlenmek için en iyi konuma sahip olan okullardan biridir. 12 sınıfı, dinlenme odası, çalışma alanları, kütüphane gibi çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Genel İngilizce kursu

 Minimum 16 yaşından itibaren oluşan öğrencilerle maksimum  her sınıfta 16 öğrenci olmak üzere oluşmaktadır. Proje ödevleri  ve sunum gibi çeşitli ödevlerle ders desteklenmektedir.

Cambridge First (FCE) kursu

 B2 seviyesi olan  dil öğrenim kursu ve edinilen sertifika minimum 16 yaş ve üzeri öğrenciler için İngilizce konuşulan bir ülkede yaşama ve çalışma fırsatı sağlamaktadır.

Cambridge Advanced (CAE)

İş dünyasında ve eğitim kurumlarında kabul edilen ve yüksek İngilizce öğrenimini gösteren bu sertifika SPEAK-UP LONDON dil okulu tarafından verilmektedir. Minimum 16 yaş ve üzeri için kurs hizmeti verilmektedir.

IELTS Hazırlık kursları

B1 seviyesinde olmanız gerekmektedir. Bu kursta okuma, yazma , dinleme ve konuşma gibi akademik beceriler üzerine gidilecektir. Minimum 16 yaş ve üstü için kurs hizmeti verilmektedir.

İş İngilizcesi Kursu

Bu kurs iş dünyasında uluslararası yüksek iletişim ve ilişki kurma becerisini edinmenizi sağlamaktadır. Bazı çalışma alanları şunlardan oluşur:

  • •  Tanışma ve toplantı
  • •  Telefonda ve online  iletişimde
  • •  İş ağı ve sosyalleşme
  • •  Müzakerelerde
  • •  Sunum yapma ve açılış konuşmalarında
  • •  İşle alakalı iletişimlerde

Cumartesi Kursları

Hemen hemen bütün seviyeler için hareketli yaşam tarzına sahip olan öğrenciler bu kurstan faydalanabilir. Minimum 16 yaş ve üstü kursa katılım sağlayabilir. Kursun ilk amacı dil ve kelime bilgisine odaklanmaktır, sonrasında ise konuşma, telaffuz etme ve dinleme derslerine zaman ayrılır.

Birebir Ders İmkanı

Birebir dersler okul saatlerinde herhangi bir saatte yapılabilir ve bu dersler telaffuzu geliştirmek, bir sınava hazırlanmak hatta bir iş görüşmesine hazırlanmak için tasarlanabilir. Ders kalitesini maksimum seviyeye çıkarmak için İhtiyaçlarınıza göre size en iyi uyumu sağlayabilecek öğretmenler temin edilmektedir.

Skype Dersleri

Skype dersleri  size dünyanın neresinde olursanız olun Speak-up öğretmenleri tarafından canlı ve doğrudan eğitim imkanı vermektedir. Eğitiminizi skype dersleri üzerinden başlatabilir ya da eğitiminizi tamamladıktan sonra online derslerle devam ettirebilirsiniz.

Ücretsiz Konuşma Dersleri

Yapmanız gereken tek şey Speak-up internet sayfasından yerinizi ayırtmak !

Gruplarla ya da iki kişilik diyaloglarla hem eğlenip hem farklı kültürden arkadaşlıklar edinip konuşma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

KONAKLAMA HİZMETİ

Öğrenci olarak yaşamanın önemli noktalarından biri de konaklamak için uygun bir yer seçmektir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre size en iyi hizmeti sağlayacak seçenekleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

AİLE YANINDA KALMA

Londra turistlere karşı konukseverliğiyle bilinen bir şehirdir. İngilizce konuşulan bir evde kalmak size kültürlerini öğrenmek ve dilinizi geliştirmek konusunda harika bir fırsat sağlayacaktır.

ÖĞRENCİ EVİ

Tek başınıza kalabilirsiniz veya çift kişilik bir odada kalarak banyo ve mutfağı ortak kullanabilirsiniz ya da size banyolu oda da temin edebiliriz. Ortak odalarda televizyon ve WİFİ erişimi sağlanmaktadır.

ÖZEL KONAKLAMA

Öğrenci olarak bir evi paylaşmak size farklı kültürden insanlarla tanışmanızı ve sosyal çevre imkanı sağlar. Bütün evlerimiz Londra merkeze otobüsle , trenle ya da metroyla maksimum 30 dakika uzaklığındadır.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...